ماشین های هوشمند داینامیکس

تولید کننده انواع پرینترهای سه بعدی با دقت بالا

فناوری پرینت سه بعدی

برای ایجاد یک نمونه سه بعدی از مدل طراحی شده، راه حل های بسیاری وجود دارد. اما تقریبا هیچکدام اقتصادی تر و سریعتر از پرینتر سه بعدی نخواهند بود. با فناوری چاپ سه بعدی به سرعت و با صرف هزینه بسیار کم میتوانید ایده های خود را بطور فیزیکی مجسم و قابل ارائه کنید.

صرفه‌جویی در زمان

پرینت سه بعدی هرچند شاید در ظاهر فرآیندی زمانبر باشد، اما با توجه به اینکه نیاز به مراجعه به خدمات تولید و ماشینکاری وجود ندارد، تنها طی چند ساعت نمونه مورد نظر را ایجاد می‌کند.

قابلیت ایجاد اشکال پیچیده

پرینترهای سه بعدی محدودیت های ماشینکاری را نداشته و حتی می‌توان به وسیله آنها طرح هایی را ایجاد کرد که توسط CNC های ۶ محور نیز ممکن نیست.

تنوع متریال قابل استفاده

طیف وسیعی از انواع مواد مختلف در رنگ های متنوع و با خواص مکانیکی متفاوت جهت ساخت نمونه های موزد نظر با پرینتر سه بعدی وجود دارد، نظیر ABS, PLA و حتی فیبر کربن.

هزینه پایین

تولید نمونه ها و اشکال پیچیده نیاز به تجهیزات ماشینکاری کارآمد و گران قیمت دارند. اما پرینت یک قطعه مشابه حتی با گران ترین متریال پرینتر سه بعدی، همچنان به مراتب هزینه کمتری خواهد داشت.

ویژگی محصولات ما

۰۱٫ طراحی هوشمندانه

در طراحی ساختار پرینتر، سعی بر این موضوع داشتیم تا با استفاده از قطعات دقیق صنعتی به کمترین تولرانس و بیشترین دقت ممکن دست پیدا کنیم.

۰۶٫ قیمت مناسب، کیفیت بالا

با وجود نوع طراحی پرینترهای داینامیکس و قطعات استاندارد صنعتی بکار رفته در آنها، همچنان سعی بر این داشتیم تا قیمت مصرف کننده معقول باقی بماند و با یک مقایسه ساده ارزش خرید محصولات داینامیکس کاملا مشهود است.

۰۵٫ خدمات پس از فروش

تمامی پرینترهای داینامیکس دارای شماره سریال، بارکد و کارت گارانتی می‌باشد که با مراجعه به قسمت فعالسازی و پیگیری گارانتی در وبسایت ما قابل دسترس است. ضمنا گارانتی محصولات بصورت ۱ سال گارانتی تعویض و ۲ سال گارانتی تعمیر کاملا رایگان می‌باشد.

۰۲٫ الکترونیک قابل اطمینان

استفاده از استپ موتورهای برند‌های معتبر، بردهای استاندارد، درایورهای مناسب با قابلیت تحمل جریان بیشتر از میزان مورد نیاز، تماما مجهز به هیت سینک و فن تهویه، ضمانت عمر طولانی دستگاه حتی بصورت دائم کار می‌باشد.

۰۳٫ مکانیزم های دقیق

در تمامی دستگاه‌های ما از مکانیزم های حرکتی و موقعیت دهی دقیق صنعتی مانند بلبرینگ های خطی بلوکی، پولی تایمینگ و لید اسکرو استفاده شده تا کمترین میزان لرزش و بیشترین دقت و طول عمر حاصل شود.

۰۴٫ کاربری آسان

همراه با هر پرینتر سه بعدی داینامیکس، علاوه بر دفترچه راهنما، یک عدد کارت حافظه جهت انتقال فایل به پرینتر، محتوی نرم‌افزارهای مربوط به راه‌اندازی و کاربری پرینتر نیز ارائه می‌شود.

ساخت پرینتر سه بعدی بصورت سفارشی

در صورت نیاز به پرینتری با ابعاد یا قابلیت خاص که در میان محصولات موجود نمی‌باشد، می‌توانید با ثبت سفارش، ساخت پرینتر مورد نظر خود را به داینامیکس بسپارید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

واتس اپ

۰۹۲۱-۲۰۳۷۲۳۳

ایمیل

info@Dynamix.ir

رسانه ها

تماس با ما